SklepyTechniczne24.com dopuszczają następujące sposoby regulowania należności za zakupione towary:

1. Przelew internetowy za pośrednictwem serwisu Przelewy24.pl
Po wyborze tej opcji płatności, nastąpi automatyczne przekierowanie do systemu Przelewy24.pl, gdzie po wyborze swojego banku należy zalogować się do niego za pomocą danych dostępowych do bankowości internetowej. Po udanym logowaniu nastąpi automatycznie przekierowanie do systemu bankowego z gotowym formularzem przelewu do potwierdzenia. Za dokonany przelew zostanie pobrana opłata jak za zwykły przelew wg taryfikatora banku, a środki od razu zostaną zaksięgowane na naszym koncie.
Potwierdzenie zaksięgowania środków zostanie wysłane pocztą e-mail oraz widoczne będzie w zakładce „Moje konto”.
Serwis Przelewy24.pl posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej oraz opiera się na szyfrowaniu SSL, gwarantując wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji.

2. Zwykły przelew
Wybór tej opcji wiązać się będzie z koniecznością udania się do placówki bankowej lub urzędu pocztowego celem dokonania zapłaty gotówkowej.
Po wyborze tej formy płatności, wyświetlone zostaną dane do przelewu. W celu usprawnienia dalszego procesu przetwarzania zamówienia, prosimy o umieszczenie numer zamówienia w tytule przelewu.
Potwierdzenie zaksięgowania środków zostanie wysłane pocztą e-mail oraz widoczne będzie w zakładce „Moje konto”.

3. Zapłata gotówką
Zapłata gotówką możliwa jest tylko w dwóch przypadkach, tj. w momencie odbioru towaru od kuriera (przesyłka pobraniowa) lub podczas osobistego odbioru zamówienia.