•   Środa, 24 lipca 2024
Blog

Power-Vee Drain Cleaner firmy General to prawa ręka konserwatora

Po czterech dekadach Jack Elvig Sr. naprawdę ceni wydajność i niezawodność narzędzi do czyszczenia kanalizacji. "Od 1966 roku zajmuję się wyłącznie konserwacją nieruchomości komercyjnych" - mówi. "W tym czasie wyrobiłem sobie całkiem jasny pogląd na to, co działa, a co nie".

Właśnie dlatego profesjonalista z Seattle-Tacoma preferuje sprzęt General Pipe Cleaners - zwłaszcza automatyczną czyszczarkę do kanalizacji Power-Vee®. "To świetna maszyna dla jednej osoby" - mówi Elvig. "Naciskasz spust, a ona wykonuje pracę za Ciebie!".

Ręczne urządzenie Power-Vee z łatwością udrażnia odpływy o średnicy od 1-1/4" do 3" w zlewach, wannach i odpływach pralni. Automatyczny posuw ułatwia pracę w trudno dostępnych miejscach, np. pod zlewami.

Jest to szczególnie istotne w przypadku konserwacji domów miejskich, apartamentów i mieszkań. "Obsługuję setki jednostek w kompleksach w pobliżu lotniska Sea-Tac w Waszyngtonie" - zauważa Elvig. "I Power-Vee wykonuje 95% naszych zadań".

Wystarczy ścisnąć dźwignię posuwu, a kabel automatycznie wsuwa się do przewodu. Aby wciągnąć, wystarczy odwrócić bieg silnika i ponownie ścisnąć dźwignię. Lina przesuwa się z prędkością do 16 stóp na minutę. System łożysk Dyna-thrust zapewnia mniejsze zużycie łożysk i dłuższą żywotność narzędzia.

Wytrzymała niezawodność szybko usuwa problemy

"Nie ma chyba dnia, abyśmy nie mieli zatkanych odpływów" - mówi Elvig, nazywając narzędzia do czyszczenia odpływów General "szybkim, skutecznym sposobem" na odetkanie zatkanych przewodów.

Elvig szczególnie ceni sobie solidną niezawodność tego narzędzia. "Nasz Power-Vee jest bardzo eksploatowany" - przyznaje Elvig. "A narzędzia General zawsze spełniają swoje zadanie!". Posiada również wkłady szybkowymienne do szybkiej wymiany lub czyszczenia przewodów.

Power-Vee dopasowuje się w ciągu kilku sekund do każdego przewodu Flexicore® o średnicy od 1/4″ do 3/8″ - bez konieczności stosowania specjalnych narzędzi lub części. "W ciągu ponad 40 lat pracy nigdy nie złamałem przewodu General" - zapewnia Elvig. "Jeśli przerwiesz przewód w linii, powodujesz zupełnie inny zestaw problemów!".

Wytrzymała lina ciasno zwinięta wokół 49-cio żyłowej liny stalowej typu lotniczego, wytrzymała lina Flexicore firmy General łączy doskonałą odporność na załamania i niezrównaną wytrzymałość z optymalną elastycznością. Jest ona tak wytrzymała, że posiada najlepszą gwarancję w branży - roczną ochronę przed pęknięciem. Stawiając na niezawodność sprzętu i szybką, profesjonalną obsługę, Elvig twierdzi, że "Flexicore to jedyny przewód, któremu naprawdę ufam".

"Jeśli wszystkie moje obcinarki i węże nie są General, nie chcę ich" - mówi. "Jeśli potrzebujesz ich dwa lub trzy razy dziennie, muszą bezwzględnie działać - i muszą wytrzymać".

Biorąc pod uwagę "cały pakiet", Elvig mówi, że "przyjrzał się innym konkurentom i po prostu nie działają tak dobrze jak General".

Szczęśliwy profesjonalista

Elvig uwielbia spokój ducha, jaki daje wytrzymały, niezawodny sprzęt.

"Mam maszyny sprzed kilkudziesięciu lat - i nadal są w użyciu" - deklaruje. "General najwyraźniej dba o jakość i wykonanie".

W końcu Elvig nie przebiera w słowach, zachwalając swój sprzęt do czyszczenia kanalizacji. "W przypadku General nie kupujesz nazwy", podsumowuje, "Kupujesz jakość!".

Zobacz również