•   Niedziela, 23 czerwca 2024
Blog

Ogólne wyposażenie do czyszczenia rur pomaga wiodącym firmom w utrzymaniu dominacji na rynku

P: Co się dzieje, gdy hydraulicy potrzebują narzędzi i talentu do czyszczenia kanalizacji?

O: Dzwonią do Michaela Williamsa z Just Drains LLC. Williams, profesjonalista w trzecim pokoleniu w dziedzinie czyszczenia kanalizacji, zbudował unikalny model biznesowy wokół podwykonawstwa usług czyszczenia kanalizacji dla ponad 350 regionalnych hydraulików.

"Przemysł czyszczenia kanalizacji w USA jest ogromny" - zauważa - "ale nie każdy hydraulik ma narzędzia - lub bogactwo wiedzy - aby prawidłowo czyścić zatory. I tu właśnie wkraczamy my."

Odpowiednie narzędzia i talent sprawiły, że Just Drains, deklaruje Williams z namacalną dumą, "jest firmą numer 1 w czyszczeniu kanalizacji w Filadelfii".

I nie tylko! Z sześcioma ekipami ekspertów, Just Drains obsługuje południowo-wschodnią Pensylwanię od rzeki Delaware do Harrisburga - to spory kawałek terytorium. Dlatego niezawodność sprzętu, jak podkreśla Williams, pozostaje kluczowa.

Właśnie dlatego Michael Williams ufa General Pipe Cleaners, aby utrzymać swoją solidną reputację.

Wytrzymałe narzędzia General pomagają wykuć pozycję lidera na rynku

"Sprzęt General jest trwały i wytrzymuje uderzenia" - mówi. "Używamy naszych narzędzi General 24/7 - 365 dni w roku, a one nas nie zawodzą".

Są też trwałe.

"Kupiłem mój stary, niezawodny Sewermatic™ w 1980 roku - i nadal może on wykonywać 30 do 40 prac tygodniowo!" twierdzi Williams. "Ma duży moment obrotowy, podobnie jak linia Speedrooters® firmy General".

Sprawdzona w praktyce gama Speedrooterów, dysponująca dużą mocą do długich i trudnych zadań, łączy solidną niezawodność z optymalną kontrolą i łatwością obsługi.

Najnowsza wersja, Speedrooter XL, ma moc usuwania zatorów na dużych odległościach. Dzięki łatwo wymienialnym bębnom, mocnemu silnikowi 3/4 KM i wytrzymałej, łatwej w manewrowaniu ramie, można prowadzić przewody na długich odcinkach i usuwać trudne do pokonania przeszkody.

Wytrzymała lina Flexicore firmy General oferuje doskonałą odporność na załamania i niezrównaną wytrzymałość przy zachowaniu odpowiedniej elastyczności. Jest tak wytrzymały, że objęty jest najlepszą gwarancją w branży - roczną ochroną przed pęknięciem.

"Ogólny sprzęt pozwala nam na pokonywanie trudnych problemów, od których nasi konkurenci odchodzą!" zapewnia Williams.

Właściwa kombinacja sprzętu pozwala wykonać trudne zadania

Do większości prac wewnątrz budynków, Williams preferuje dwa klasyczne urządzenia General - Super-Vee® i Mini-Rooter®.

Ręczny Super-Vee z łatwością udrażnia zlew, wannę i przewody odpływowe pralni o średnicy do 3". Dzięki niezawodnemu silnikowi, trwałemu aluminiowemu bębnowi i wytrzymałemu przewodowi Flexicore, Super-Vee jest w stanie sprostać najbardziej wymagającym zadaniom związanym z małymi przewodami i nie przerywa pracy. Wygodne, szybko wymienialne wkłady kablowe sprawiają, że wymiana kabla Flexicore jest czysta i łatwa.

"Mój osobisty Super-Vee ma już ponad 20 lat" - mówi. "I jak lubię mawiać: 'Funt za funt, Super-Vee dołuje!'".

Łatwy w transporcie i utrzymaniu, lekki Mini-Rooter odblokowuje odpływy od dachu do piwnicy - w tym linie kuchenne, kąpielowe i pralnicze.

General oferuje obecnie dwa modele: Mini-Rooter Pro i Mini-Rooter XP z zasilaniem kablowym - oba wyposażone w kółka i składane uchwyty ułatwiające manewrowanie, transport i przechowywanie.

"Mini-Rooter nie ma dużej powierzchni, więc dostaje się do wielu ciasnych miejsc" - zauważa Williams. "Jest trwały, wydajny i ekonomiczny - to świetna 'pierwsza maszyna' dla każdego, kto zaczyna przygodę z czyszczeniem kanalizacji".

A do tego oszczędza czas i kłopoty. Odłącz bęben w ciągu kilku sekund, aby zwiększyć przenośność lub wymienić kable Flexicore przy minimalnym bałaganie i przestojach.

"Naprawdę łatwo jest wymieniać bębny - przez cały dzień, jeśli to konieczne!" uśmiecha się Williams. Bęben mieści do 75 stóp kabla Flexicore 3/8" lub 50 stóp kabla Flexicore 1/2" dla przewodów 2", 3" i większości przewodów 4". Opcjonalny bęben J-Drum może obsługiwać cieńsze, bardziej elastyczne przewody. A opcjonalny podajnik Power Cable Feed napędza i zwija kabel z prędkością do 16 stóp na minutę.

"Używamy Mini-Rooters każdego dnia" - zauważa Williams.

Najlepsza reklama

"Nasz współczynnik zaufania klientów jest fenomenalny - przez dach", podsumowuje Michael Williams, zauważając, że Just Drains dostaje "85% swojej działalności przez word-of-mouth".

"To najlepsza reklama, jaką może mieć każda firma".

A kiedy łączy General Pipe Cleaners i Just Drains LLC, szybko dodaje: "Jesteśmy dwoma liderami - obok siebie - obaj na szczycie naszych rynków. General to nazwa branży, którą wszyscy pozdrawiają!".

Zobacz również