•   Niedziela, 23 czerwca 2024
Blog

Nowe kolory DESIGNRAIL: Wyraź siebie

Feeney DESIGNRAIL to kompletny system balustrad dla mieszkalnych i lekkich powierzchni komercyjnych, które sprawiają, że odważne oświadczenie. Smukły, nowoczesny i funkcjonalny; Feeney DESIGNRAIL jest idealnym wyborem dla wykonawców, projektantów i właścicieli domów, którzy chcą zrobić odważne oświadczenie. I zrobić odważne oświadczenie tylko łatwiejsze z dodatkiem pięciu nowych kolorów w "Express Yourself by Feeney" linii DESIGNRAIL aluminiowe kolory poręczy.

System Feeney DESIGNRAIL

Feeney DESIGNRAIL nie jest tylko pokład i produkt barierki, ale dostosowany system wykonany z wysokiej wytrzymałości 6000-series aluminiowych wytłoczek, które są cięte na miejscu dla niestandardowego dopasowania, ale śruby i zatrzaski razem integrując wstępnie zaprojektowanych elementów.

Feeney DESIGNRAIL System zawiera materiały z recyklingu i jest niskie koszty utrzymania, długi cykl użytkowania opcja dla stylu i eko-świadomych konsumentów. Ponadto trwałe wykończenia malowane proszkowo oferują doskonałą trwałość koloru, odporność na uderzenia i ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Zapobiega rdzewieniu, pękaniu, łuszczeniu się lub przemalowywaniu, co oznacza, że piękno jest trwałe!

Opcje i ulepszenia

Feeney oferuje projektantom, inwestorom i właścicielom domów wiele opcji i ulepszeń, aby jeszcze bardziej dostosować system DESIGNRAIL. Oprócz ekscytujących nowych kolorów "Express Yourself by Feeney": 'Margarita Green', 'Blazing Blue', 'Red Hot Red', 'Orange you Sassy' i 'Not a Mellow Yellow', Feeney oferuje osiem tradycyjnych opcji dla bardziej formalnego wyglądu.

Ulepszenia obejmują niestandardowe wypełnienia, poręcze, szklane bramy, pośrednie poziome szyny i oświetlenie niskonapięciowe. System Fenney DESIGNRAIL nie tylko dodaje nowoczesny, czysty wygląd do Twojej przestrzeni, ale również pozwala cieszyć się pięknem przestrzeni na zewnątrz dzięki kablom ze stali nierdzewnej, szkłu i niskonapięciowemu oświetleniu, które oświetla Twoje otoczenie.

Projekt i instalacja

Szczegółowe rysunki, 3-częściowe specyfikacje i wsparcie projektowe są dostępne w Feeney, a wsparcie techniczne jest dostępne pod jednym bezpłatnym numerem telefonu. Gwarantuje to, że Państwo lub Państwa wykonawca otrzymają wsparcie potrzebne do bezpiecznego i pięknego montażu systemu DESIGNRAIL.

Firma Fenney dostarcza wszystkich narzędzi potrzebnych do zaprojektowania systemu, który spełni Państwa oczekiwania, a także doda wyrazistego wyglądu Państwa domu lub biura. Instrukcje montażu są na tyle szczegółowe, że nie trzeba się drapać po głowie, a jednocześnie na tyle proste, że nie trzeba się spieszyć z realizacją projektu!

Istnieje kilka wspaniałych filmów informacyjnych, w tym kilka z Concord Carpenter i Home Construction Improvement ...

"Express Yourself by Feeney"

Nie trzeba dodawać, że oferta Feeney dla nowoczesnych, trwałych i konfigurowalnych systemów balustrad jest mnóstwo. Nie wspominając o opcjach, jakie nowe odważne kolory przynoszą do stołu dla koncepcji projektowych. "Express Yourself by Feeney" nie tylko dodają do katalogu opcji od Feeney, ale zapewniają projektantowi możliwość budowania przestrzeni wokół wyraźnego koloru systemu poręczy.

Można powiedzieć wiele o nowych kolorach Feeney, ale Andrew Penny może powiedział to najlepiej "Właściciele domów, architekci i projektanci szukają sposobów na personalizację przestrzeni mieszkalnych i roboczych. Dodaliśmy plusk błyskotliwego koloru na poręczy, aby dać im inspirację do ożywienia każdej wewnętrznej lub zewnętrznej przestrzeni życiowej,"

Zobacz również