•   Niedziela, 23 czerwca 2024
Blog

Metro z General Pipe Cleaners pomaga hydraulikom w usuwaniu najtrudniejszych zatorów

Główne centra handlowe i domy towarowe w regionie Catskill w Nowym Jorku ufają Twin County Plumbing & Heating, aby rozwiązać ich najbardziej wymagające problemy z czyszczeniem kanalizacji.

To dlatego, że właściciel Budd Stover przez 25 lat wyrobił sobie reputację firmy doskonałej i niezawodnej w profesjonalnych usługach hydraulicznych i czyszczeniu kanalizacji.

Właściwe narzędzia, jak twierdzi Stover, oszczędzają czas, pieniądze i ból głowy - co w ostatecznym rozrachunku napędza jego biznes. A ponieważ Stover wykonuje wiele prac komercyjnych, wie, że jego wydajność ma wpływ na działalność i rentowność jego klientów.

"Dlatego używam tylko sprzętu firmy General" - mówi. "Są wytrzymałe i niezawodne. Niektóre z moich maszyn General mają co najmniej 20 lat i nadal działają świetnie!".

Liczy się niezawodność

Stover lubi "przejechać się po oponach" zanim zainwestuje w sprzęt do czyszczenia kanalizacji. Dlatego czasami wynajmuje sprzęt przed zakupem. I tak właśnie zdecydował się na Metro® firmy General.

"Wynajęliśmy go do trzech różnych zadań w ciągu dwóch tygodni i za każdym razem się sprawdził" - mówi Stover. "Wtedy zdecydowałem się na zakup!".

Ponieważ Metro radzi sobie z trudnymi zatkaniami z niedoścignioną niezawodnością, użytkownicy nazywają ją "Mini-Rooterem maszyn do wycinania korzeni".

Z pojemnością 75 stóp 5/8" liny Flexicore, Metro radzi sobie z korzeniami i innymi trudnymi do pokonania zatorami w liniach 3″ do 6″. Przełącznik do 100 stóp 9/16″ dla mniejszych linii.

Lżejszy i bardziej kompaktowy niż konkurencyjne urządzenia, jego wąski profil ułatwia obsługę w ciasnych miejscach, na schodach i podczas załadunku ciężarówek. Metro posiada składany uchwyt, kółko do załadunku na ciężarówkę oraz wytrzymałą, lekką ramę na 10-calowych półpneumatycznych oponach, co ułatwia transport i manewrowanie.

Lina Flexicore® wykonana jest z wytrzymałego drutu ciasno zwiniętego wokół 49-cio splotowej liny stalowej typu lotniczego. Ta unikalna konstrukcja zapewnia niezrównaną wytrzymałość i odpowiednią elastyczność. Jest ona tak wytrzymała, że objęta jest roczną gwarancją na wady lub pęknięcia.

Prawdziwy zwycięzca

"Po raz pierwszy użyliśmy Metra w przypadku bardzo poważnego problemu z odpływem w dużej krajowej sieci sklepów dyskontowych" - wspomina Stover. "Złodzieje sklepowi pocięli plastikowe opakowania i urządzenia antykradzieżowe, a następnie spuścili ich fragmenty do toalety, tworząc poważny zator."

Stover przybył na miejsce, uruchomił The Metro i szybko oczyścił linię. "Działała fantastycznie - i prawie natychmiast użyliśmy jej do dwóch kolejnych wymagających zadań u innych detalistów!".

Szczególnie spodobało mu się automatyczne doprowadzanie kabli do maszyny. "To naprawdę redukuje pracę fizyczną i znacznie ułatwia pracę", zauważa Stover. "Pod koniec dnia można dosłownie poczuć różnicę!".

Elektryczny posuw kabla Metro sprawia, że czyszczenie kanalizacji jest szybsze i łatwiejsze. Zmienna prędkość posuwu napędza i zwija kabel z prędkością do 16 stóp na minutę. Połączenie elektrycznego podawania kabla i rury prowadzącej płynnie przesuwa kabel przez linię i utrzymuje ręce operatora w czystości i bezpiecznie z dala od wirującego kabla.

Zaufanie Vital

Budd Stover, użytkownik sprzętu General od ponad dwóch dekad, posiada również inne maszyny General - w tym ręczną Handylectric™.

Wprowadzony na rynek ponad 60 lat temu, wytrzymały i niezawodny Handylectric odblokowuje przewody o średnicy od 1-1/4″ do 3″. Świetnie sprawdza się w zlewach, prysznicach, toaletach i pralniach. "Nasz po prostu ciągle pracuje i pracuje!" śmieje się Stover.

Aby ułatwić pracę profesjonalistom, General oferuje teraz ręczne urządzenie Power-Vee™ z automatycznym podawaniem materiału. To kompaktowe, niezawodne narzędzie jest szybkie i łatwe w użyciu. Wystarczy ścisnąć dźwignię, a posuw napędza lub pobiera kabel z prędkością do 16 stóp na minutę.

"Wykonujemy również prace w budynkach mieszkalnych, ale naszą markę wyrobiliśmy sobie dzięki pracom komercyjnym" - dodaje Stover. A Metro, jak twierdzi, pomaga utrzymać doskonałą reputację Twin County.

"Uwielbiam The Metro. Poleciłbym ją każdemu innemu!"

Zobacz również