•   Niedziela, 23 czerwca 2024
Narzędzia

Dlaczego zamiennik baterii Dyson V11 to bezkonkurencyjny wybór

Czy zauważyłeś ostatnio, że po naładowaniu Twojego odkurzacza Dyson, możesz go używać tylko przez kilka minut? Czy Twój odkurzacz wyłącza się prawie natychmiast po uruchomieniu? To samo dzieje się nawet po ponownej próbie naładowania go. To może być problem z baterią. Może być potrzebna wymiana baterii Dyson v11.

Zanim jednak to nastąpi, należy sprawdzić urządzenie za pomocą naszego systemu rozwiązywania problemów online.

Po potwierdzeniu, że jest to wadliwa bateria, nadszedł czas, aby dowiedzieć się więcej o wymianie baterii Dyson v11. Dobra wiedza na temat baterii jest ważna przed dokonaniem zakupu. Tak więc, omówię jej cechy. Jego ulepszenia w stosunku do poprzednich modeli. Również opinie klientów, jak go kupić, jak zainstalować po zakupie, a następnie ładowanie go przed cieszyć się jego wspaniałe funkcje.

Cechy baterii Dyson V11

Bateria Dyson V11 to siedmiokomorowa bateria niklowa, kobaltowa i aluminiowa. Z bardzo wysokiej pojemności, Dyson V11 próżni 20% więcej ssania niż Dyson V10 baterii zamiennych.

Doskonałą cechą, którą posiada jest możliwość stosowania z odkurzaczem Dyson V11. Odkurzacz Dyson V11 posiada wyświetlacz LCD, zwany również przeprojektowanym miernikiem, który pomaga poznać zakres działania baterii. Jest to wrodzone monitorowanie systemu. Ma również lepszy czas użytkowania ponad 90minut. To, gdy jest używany w trybie niskiej mocy o nazwie "Eco".

Żywotność baterii Dyson V11

Istotną cechą, która wydłuża żywotność baterii jest istnienie różnych trybów zasilania. Obejmuje to tryb maksymalny zwany trybem "Boost", tryb automatyczny. Ostatnim trybem jest tryb oszczędzania energii o nazwie "Eco". Daje to wszechstronne doświadczenie.

Nowo dodany tryb auto zapewnia odpowiednie i efektywne wykorzystanie jego mocy. Automatycznie zmienia tryb pracy. Zależy to od obszaru, który jest sprzątany przez odkurzacz. Czujnik dynamicznego obciążenia wydłuża żywotność baterii i sprawia, że sprzątanie z odkurzaczem jest niemal bezstresowe.

Dodatkowo na końcu znajduje się wyświetlacz LCD. Służy on jako zegar odliczający czas, który wyświetla czas pozostały do wyłączenia odkurzacza. Automatycznie aktualizuje on również dostępny czas w zależności od wybranego trybu zasilania. Oprócz tego, to również pomaga wybrać tryb, który zapewni dostępny czas na czyszczenie. W ten sposób oszczędza energię i wydłuża żywotność baterii. A pełne naładowanie pustej baterii zajmuje tylko około czterech do pięciu godzin.

Ulepszona bateria Dyson v11

Wymieniona bateria Dyson v11 - rozwiązanie poprzednich problemów z baterią

Pojawiły się pewne skargi dotyczące wcześniejszych problemów z baterią. Z tego powodu wprowadzono wiele ulepszeń. Niektóre z nich obejmują krótki czas użytkowania, gdy używa się go w trybie maksymalnej mocy "Boost", który trwa zaledwie 5 minut. Do tego, ma poprawę ponad 12 minut czasu pracy.

Innym zarzutem była jego wadliwość po dłuższym pobycie w jakimkolwiek nie sprzyjającym środowisku. Może to również wystąpić w przypadku umieszczenia lub przechowywania w niekorzystnie zimnym lub gorącym środowisku. Udało się nad tym popracować, czego efektem jest duża wytrzymałość w wielu niekorzystnych warunkach. Służyło to również jako wskaźnik naszego zaangażowania w zrównoważony rozwój.

Oprócz tego, wiele osób zgłaszało skargi na znaczne skrócenie czasu pracy baterii. Mówiło się, że zazwyczaj po sześciu miesiącach użytkowania od pełnego naładowania do rozładowania. Nad tym również popracowano, a wymienna bateria Dyson v11 oferuje długą żywotność. Posiada również piękny wyświetlacz, który pokazuje ilość pozostałego czasu.

Waga i jak łatwo jest manewrować był również kiedyś narzekać. Firma Dyson bardzo się postarała, aby to poprawić. W ten sposób dając gładsze i wygodniejsze doświadczenie w procesie czyszczenia za pomocą tego zamiennika.

Jakie są ulepszenia w wymiennej baterii Dyson V11?

Pojemność:

Jednym z głównych problemów, które ludzie zazwyczaj mają z bezprzewodowym odkurzaczem jest moc baterii. To w porównaniu z odkurzaczem z przewodami, które można ładować podczas sprzątania domu lub biura. Firma Dyson dostrzegła ten problem i dlatego wprowadziła znaczne ulepszenia w pojemności baterii, która wynosi 1000mAh.

Nowa bateria zastępcza ma pojemność 3600 mAh w porównaniu z baterią 2600 mAh z odkurzacza Dyson V10. I to daje mu więcej mocy. Wspaniałe jest również to, że ładowanie z pustej baterii trwa tylko około 4,5 godziny.

Czas użytkowania:

Z wielką mocą, oczekuje się doskonałego czasu użytkowania. Dla tej baterii, dostępny czas jest wspaniały. Możesz uzyskać do 90 minut odkurzania, jeśli używasz niższego trybu. W porównaniu z 60 minutami w przypadku Dyson V10. Istnieje również znaczna poprawa o około 12 minut w czasie pracy baterii, gdy używana jest w trybie Boost.

To w porównaniu z poprawą o 5 minut w Dyson V10. Posiada on również adaptacyjny tryb auto, który dostosowuje się do czyszczonego obszaru. I ma zmienny czas korzystania z baterii i może być aż 90minut.

Wyświetlacz:

Ma wspaniały ekran LCD, który daje cenne informacje. Obejmuje to alarmy konserwacji, funkcje trybu zasilania i ile czasu pozostało. Jest to świetne rozwiązanie w porównaniu z trzema diodami LED, które zazwyczaj wyłączają się jedna po drugiej jako sygnał wyczerpania baterii.

W przypadku poprzedniej baterii Dyson V10, użytkownik nie wiedział, ile czasu pozostało do wyłączenia odkurzacza. W ten sposób użytkownik nie był w stanie dokończyć sprzątania, gdy świeciła się tylko jedna dioda LED. Wyświetlacz LCD w nowym Dysonie v11 to świetne rozwiązanie.

Lekkość:

Istotnym problemem w korzystaniu z bezprzewodowego odkurzacza, zwłaszcza dla klientów, jest waga urządzenia. A także łatwość jego przenoszenia. Jest to jeden z głównych dylematów, z jakimi boryka się wielu producentów. Obejmuje on głównie to, jak sprawić, aby urządzenie było lekkie, aby ułatwić jego przenoszenie, zwłaszcza podczas sprzątania.

Obejmuje to również podejmowanie niezbędnych środków ostrożności, aby nie narażać na szwank mocy baterii. A także czas użytkowania maszyny. Jest to jedna z ogromnych zalet, jakie posiada odkurzacz Dyson v11. Jest on lekki do przenoszenia i nie obciąża niepotrzebnie odkurzacza Dyson. To jest dokładnie to, co jest właściwe i potrzebne.

Konstrukcja:

Różnica między designem Dyson v11 i Dyson v10 nie jest duża. Jednakże, w pobliżu akumulatora znajduje się gumowy pasek, który pomaga oprzeć go o ścianę i zapobiega przesuwaniu się. Taka konstrukcja utrzymuje go w nienaruszonym stanie, a także pomaga zrównoważyć jego ciężar na urządzeniu. W ten sposób, dzięki czemu jest przenośny i pozwala na łatwy ruch.

Jak zainstalować wymienną baterię Dyson V11?

Instalując nowo zakupioną baterię zamienną Dyson V11:

Należy upewnić się, że urządzenie nie jest podłączone do ładowania. To, przed przeprowadzeniem jakiejkolwiek konserwacji.

  • Następnie, przed wymianą baterii należy przeczytać instrukcje znajdujące się w pudełku. Dzięki temu uzyskasz odpowiednie informacje, jak najlepiej się do tego zabrać i pozbędziesz się obaw.
  • Następnym krokiem jest odkręcenie trzech śrubek Philipsa, na których znajduje się bateria. Dzięki temu bateria zostanie uwolniona, co ułatwi dostęp do niej i jej wyjęcie.
  • Pierwsza śruba do odkręcenia znajduje się z tyłu uchwytu. A pozostałe dwie znajdują się na spodzie baterii.
  • Teraz możesz uzyskać dostęp do starej baterii i wyjąć ją z uchwytu urządzenia. Teraz można pozbyć się starej baterii zgodnie z lokalnymi przepisami i regulacjami.
  • Przymocuj nowo zakupioną baterię zamienną Dyson V11 do uchwytu. Zabezpiecz ją na miejscu za pomocą trzech śrub.
  • Nowa bateria będzie już na miejscu, ale będzie częściowo naładowana. Pełne naładowanie baterii przed pierwszym użyciem jest ważne dla jej trwałości.
  • Po wykonaniu tych czynności nowo zakupiona bateria jest gotowa do użycia.

Konkluzja

Podsumowując, bateria wymienna Dyson V11 jest najlepszą opcją dla wszechstronnego, łatwego i gładkiego procesu czyszczenia. To, przy użyciu odkurzacza Dyson. Powinien on zostać zakupiony po potwierdzeniu, że istnieje potrzeba wymiany baterii. Potwierdzenia można dokonać za pomocą naszego systemu rozwiązywania problemów online.

Można go łatwo kupić online na naszej stronie internetowej, korzystając z różnych metod płatności. Następnie możesz oczekiwać na dostawę tak szybko, jak tylko zechcesz. To jest przy użyciu różnych metod wysyłki. Kroki, które należy przejść podczas instalacji nowo zakupionej baterii po zakupie został przedstawiony. Po instalacji, a następnie można zacząć cieszyć się wspaniałe funkcje. I doświadczenie z korzystania z Dyson V11 baterii zamiennej.

Zobacz również