•   Środa, 24 lipca 2024
Narzędzia

Cztery pokolenia hydraulików liczą na niezawodne urządzenia do czyszczenia kanalizacji General Power

Instalatorstwo ma we krwi John Comerford Jr. Jego dziadek i ojciec byli hydraulikami. Teraz jeden z jego synów również jest hydraulikiem.

"Nasze nazwisko jest na naszych firmach" - mówi Comerford. "Nikt w mojej rodzinie jeszcze go nie zhańbił - i nie zamierzam być pierwszy!".

Od 1978 roku, Comerford Plumbing wyrobił sobie reputację najwyższych standardów profesjonalnej obsługi za rozsądne stawki na przedmieściach na zachód od Cleveland. "Koncentrujemy się na podstawowych pracach mieszkaniowych - czyszczenie kanalizacji i naprawa kranów", dodaje John. "Łazienki i kuchnie utrzymują mnie bardzo zajętego przez trzy dekady!".

Klucz do sukcesu, jak twierdzi, jest prosty: "Nie rób niczego, czego nie zrobiłbyś we własnym domu - i wybieraj odpowiednie narzędzia do pracy".

Właśnie dlatego cztery pokolenia hydraulików z Comerford zaufały wytrzymałym, niezawodnym ręcznym urządzeniom do czyszczenia rur firmy General Pipe Cleaners.

Ponad 30 lat niezawodności

"Mój dziadek używał Handylectric, ja zacząłem od używanego Super-Vee od mojego taty," wspomina. "Jak mówi reklama, 'Nie wychodź bez tego z domu'!".

W rzeczywistości Comerford posiadał cztery elektryczne urządzenia do czyszczenia kanalizacji Super-Vee od 1978 roku.

Ręczne urządzenie Super-Vee z łatwością udrażnia zlew, prysznic, toaletę i przewody odpływowe pralni o średnicy do 3″. Dzięki niezawodnemu silnikowi, trwałemu aluminiowemu bębnowi i wytrzymałemu przewodowi Flexicore®, Super-Vee wytrzymuje najbardziej wymagające prace przy małych przewodach - i nadal działa.

Wytrzymała lina Flexicore® firmy General oferuje doskonałą odporność na załamania i niezrównaną wytrzymałość przy zachowaniu odpowiedniej elastyczności. Jest tak wytrzymały, że objęty jest najlepszą gwarancją w branży - roczną ochroną przed pęknięciem.

"Żaden z moich Super-Vees nigdy się nie zepsuł" - śmieje się. "Silniki nigdy się nie zużyły. Po prostu były trochę poobijane przez te wszystkie nadużycia, którym je poddawałem. A ja myślałem, że zasługuję na ładne, czyste, nowe!".

"Keeps On Ticking"

Wymiana nigdy nie powstrzymała żadnego ze starszych Super-Vees Comerforda od pracy. "Po prostu sprzedałem jedno mojemu synowi, kiedy rozpoczął działalność gospodarczą - a drugie mojemu przyjacielowi hydraulikowi" - ujawnia.

Super-Vee automatycznie dostosowuje się do przewodów o średnicy od 1/4" do 3/8" - nie wymaga żadnych specjalnych narzędzi ani części. Suwakowy uchwyt wbudowany w przednią osłonę rękojeści również włącza i zwalnia przewód szybkim pchnięciem lub pociągnięciem - nawet gdy przewód się obraca.

"Preferuję praktyczną obsługę Super-Vee," mówi Comerford. "Wystarczy wcisnąć trochę na raz - a następnie zablokować przewód, gdy jest to naprawdę potrzebne".

Łatwe czyszczenie i niezawodny serwis

Wygodne, szybkozmienne wkłady Super-Vee firmy General sprawiają, że wymiana kabla jest łatwa i prosta.

"Działa świetnie," twierdzi Comerford. "Z łatwością używam go pięć lub sześć razy w tygodniu - może nawet więcej".

Stosuje go nawet zapobiegawczo. "W przypadku nowych zlewów, zaszywam odpływy za pomocą Super-Vee - tylko po to, aby upewnić się, że są wolne od zanieczyszczeń i że wszystko działa prawidłowo".

Comerford mówi również, że odzyskał kilka dość zaskakujących rzeczy za pomocą swojego Super-Vee.

"Czyszczenie kanalizacji może być bardzo brudne i spodziewasz się, że zobaczysz jakieś paskudztwo" - przyznaje - "Ale wyobraź sobie moje zaskoczenie, kiedy moje Super-Vee wyciągnęło kiedyś zabawkę Batmana z przewodu. Nadal nie wiem, jak to zrobiłem!".

"Super-Vee jest bardzo łatwe w użyciu" - podsumowuje Comerford. "Jest warte swojej ceny i mówię wszystkim, że to moje preferowane narzędzie do małych prac na linii!".

Zobacz również